گردونه، مرجع  قرعه کشی
قرعه کشی تشرف

مسابقات و قرعه کشی های تشرف

تلویزیون

(امتیاز ۳.۶۷ از مجموع ۳ رای)

از آخرین قرعه کشی‌های تشرف خبردار شوید

از آخرین قرعه کشی‌های تشرف خبر دار شوید

قرعه کشی فعالی یافت نشد

در حال حاضر قرعه کشی فعالی از تشرف موجود نیست. برای اطلاع از قرعه کشی‌های جدید تشرف می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از قرعه کشی برندها و شرکت‌های مشابه استفاده کنید.

قرعه کشی 5 جایزه 1 میلیون تومانی و جوایز دیگر در مسابقه هفتگی کانال بله فوتبال 120

مسابقه فوتبال 120 با هدف به چالش کشیدن اطلاعات شما در شبکه اجتماعی بله راه‌اندازی شده و به برترین نفرات به قید قرعه‌کشی در آخرین برنامه فوتبال 120 هدایای نفیسی تقدیم خواهد شد و علاوه بر آن هر هفته 5 ...

فعلا معتبر
قرعه کشی تشرف

قرعه کشی سفر به مشهد مقدس تشرف

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام برنامه تشرف و شرکت در مسابقه اینستاگرامی این صفحه به قید قرعه برنده سفر به مشهد مقدس خواهید شد. جایزه ذکر شده به بهترین پاسخ سوال "شما برای خشنودی پیامبر مهربانی‌ها چه کاری انجام می‌دهید؟" ...

منقضی شده
  • نظرات کاربران
رقیه قنبری
1402/02/01
رقیه قنبری
اسامی برندگان امروز میخواستم بدونن

تشرف

در این برنامه به جذابیت‌های حرم از دید مخاطب جوان پرداخته می‌شود افزون برآن، هنرمندان و شخصیت‌های برجسته در حوزه‌های مختلف نیز زائر بارگاه منور رضوی می‌شوند و در هر برنامه یاد یک شهید گرامی داشته می‌شود.

دسته‌بندی محصولات و خدمات تشرف

برنامه زنده

شهرهای محل فعالیت تشرف

تشرف خدمات و محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین قرعه ‌کشی ‌ها، مسابقه‌ ها و جوایز تشرف

تشرف در مناسبت‌های مختلف قرعه کشی ها و مسابقه هایی برگزار می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت گردونه و عضویت در خبرنامه تشرف و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی گردونه از این دسته قرعه کشی ها و مسابقه ها باخبر شوید.