گردونه، مرجع  قرعه کشی

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گردونه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از گردونه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

- اطلاعات شخصی شما به صورت عمومی در گردونه نمایش داده نخواهد شد.
- هر گونه استفاده از محتوای اختصاصی بدون کسب اجازه غیرمجاز می‌باشد و از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری می‌باشد.
- برای استفاده از برخی قابلیت‌های سایت لازم است در سایت ثبت نام کنید.
- گردونه یک برگزار کننده مسابقه و قرعه‌کشی نیست. گردونه تنها قرعه‌کشی‌ها و مسابقات برندها و شرکت‌های ایرانی را اطلاع‌رسانی می‌کند و مسئولیتی در قبال فعال بودن و اعتبار سنجی آن‌ها ندارد. البته ما همیشه در تلاشیم تا اطلاعات بروز را در اختیار شما قرار دهیم.
- ثبت نام کاربر به منزله پذیرفتن شرایط گردونه می‌باشد و درصورت تخطی از شرایط می‌تواند منجر به دریافت اخطار از طرف مدیر سایت و یا حتی حذف اکانت کاربری او شود.
- شما اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و... را به هنگام ثبت نام در اختیار گردونه قرار می‌دهید که این موارد تنها موارد مورد استفاده در گردونه نخواهد بود. اطلاعاتی از قبیل IP و کوکی‌های شما تنها در ارسال محتویات مرتبط با شما استفاده خواهد شد.
- درصورتی که شما از قوانین منعکس شده در موارد ذکر شده تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکردتان وجود داشته باشد، گردونه می‌تواند اطلاعات شما را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

محتوا

اطلاعاتی که در گردونه موجود است توسط اپراتورها از منابع معتبر اینترنتی جمع آوری شده است. گردونه تضمین نمی‌کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند.
همچنین از زمانی که کاربر توسط گردونه به سایت‌های دیگر هدایت می‌شود، سایت گردونه هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مطالب ارائه شده بر عهده نمی‌گیرد. مثلا اگر در وب‌سایتی اطلاعات مسابقه اشتباه بود، گردونه هیچ مسئولیتی بر عهده نمی‌گیرد.

خرید

تمام خریدهایی که انجام می‌شود، مستقیما توسط خود فروشگاه‌ها و شرکت‌ها آنها انجام می‌پذیرد و گردونه از هیچ کدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده است، بر عهده‌ی خود فروشگاه‌ها می‌باشد. همچنین تمامی خدماتی که شرکت‌ها ارائه می‌دهند (همانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده‌ی خودشان است و در صورت نقض هر کدام، گردونه مسئول نمی‌باشد.

چگونه ما اطلاعات شما را جمع‌آوری کرده و استفاده می‌کنیم

علاقه‌مندی: بر اساس برندهایی که به علاقه‌مندیتان افزوده‌اید قرعه‌کشی‌های متناسب در داشبورد به شما نشان داده می‌شود.
خبرنامه: با ثبت ایمیل خود در خبرنامه هر شرکت یا خبرنامه عمومی قرعه‌کشی‌های عمومی یا برای برند خاص از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می‌کنند

ما ممکن است از شرکت‌های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس‌های گردونه کمک بگیریم (مانند تحلیل‌گر گوگل). این اطلاعات می‌تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می‌دهیم

امنیت اطلاعات شما برای گردونه مهم می‌باشد. به جز مواردی که در قسمت‌های قبل ذکر شد. اطلاعات فردی که از شما جمع‌آوری می‌شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی‌شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده‌اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اعلام تغییرات

ما تغییراتی که در این صفحه ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

تماس با گردونه

در قسمت تماس با ما شما می‌توانید نظرات، پیشنهادها، انتقادات و خطاهای گردونه را اطلاع دهید. همچنین می‌توانید با استفاده از پست الکترونیکی contact@gardune.com با گردونه در ارتباط باشید.