گردونه، مرجع  قرعه کشی
قرعه کشی سلام صبح بخیر

مسابقات و قرعه کشی های سلام صبح بخیر

تلویزیون

(امتیاز ۴.۴۳ از مجموع ۳۳ رای)

از آخرین قرعه کشی‌های سلام صبح بخیر خبردار شوید

از آخرین قرعه کشی‌های سلام صبح بخیر خبر دار شوید

قرعه کشی فعالی یافت نشد

در حال حاضر قرعه کشی فعالی از سلام صبح بخیر موجود نیست. برای اطلاع از قرعه کشی‌های جدید سلام صبح بخیر می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از قرعه کشی برندها و شرکت‌های مشابه استفاده کنید.

قرعه کشی 5 جایزه 1 میلیون تومانی و جوایز دیگر در مسابقه هفتگی کانال بله فوتبال 120

مسابقه فوتبال 120 با هدف به چالش کشیدن اطلاعات شما در شبکه اجتماعی بله راه‌اندازی شده و به برترین نفرات به قید قرعه‌کشی در آخرین برنامه فوتبال 120 هدایای نفیسی تقدیم خواهد شد و علاوه بر آن هر هفته 5 ...

فعلا معتبر
قرعه کشی سلام صبح بخیر

قرعه کشی سفر کربلای معلی سلام صبح بخیر

برنامه تلویزیونی صبحگاهی سلام صبح بخیر به مناسبت نیمه شعبان به قید قرعه به یکی از مخاطبان و دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام برنامه که در پست مربوطه کامنت بگذارند و یا دوستان خود را دعوت نمایند سفر کربلای معلی هدیه ...

منقضی شده

سلام صبح بخیر

این برنامه با محوریت تزریق حال خوب صبحگاهی، موضوعات مختلفی اعم از اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و… را شامل می‌شود. سید حسین حسینی، مهدی واعظی، زهره سادات هاشمی و نازنین پیرکاری در کنار مجری اصلی برنامه شاهین جمشیدی، بخش‌های مختلف را اجرا می‌کنند. همچنین در این برنامه دانیال غفارزاده و امیر کاظمی به شهرهای مختلف سفر می‌کنند و از تجربیات خود می‌گویند. این برنامه از شبکه سه پخش می‌شود.

دسته‌بندی محصولات و خدمات سلام صبح بخیر

برنامه زنده

شهرهای محل فعالیت سلام صبح بخیر

سلام صبح بخیر خدمات و محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین قرعه ‌کشی ‌ها، مسابقه‌ ها و جوایز سلام صبح بخیر

سلام صبح بخیر در مناسبت‌های مختلف قرعه کشی ها و مسابقه هایی برگزار می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت گردونه و عضویت در خبرنامه سلام صبح بخیر یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی گردونه از این دسته قرعه کشی ها و مسابقه ها باخبر شوید.