گردونه، مرجع  قرعه کشی
قرعه کشی ورزش و مردم

مسابقات و قرعه کشی های ورزش و مردم

تلویزیون

(امتیاز ۰.۰۰ از مجموع ۰ رای)

از آخرین قرعه کشی‌های ورزش و مردم خبردار شوید

از آخرین قرعه کشی‌های ورزش و مردم خبر دار شوید

قرعه کشی فعالی یافت نشد

در حال حاضر قرعه کشی فعالی از ورزش و مردم موجود نیست. برای اطلاع از قرعه کشی‌های جدید ورزش و مردم می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از قرعه کشی برندها و شرکت‌های مشابه استفاده کنید.

تا 50 میلیون تومان جایزه مسابقه تلویزیونی هوش برتر

شرکت کنندگان با ثبت نام در مسابقه تلویزیونی هوش برتر و تکمیل اطلاعات مربوطه در آزمون ورودی این مسابقه شرکت داده خواهند شد و پس از قبولی در این آزمون امکان شرکت در مسابقه را خواهند داشت. این مسابقه از ...

فعلا معتبر
قرعه کشی ورزش و مردم

قرعه کشی 1 میلیون تومانی مسابقه پیامکی ورزش و مردم

برنامه تلویزیونی ورزش و مردم روزهای جمعه از شبکه یک سیما پخش می‌شود و در هر قسمت از برنامه سوال پیامکی برای بینندگان مطرح می‌شود که به برندگان این سوال به قید قرعه مبلغ 1 میلیون تومان هدیه نقدی تعلق ...

منقضی شده

ورزش و مردم

ورزش و مردم نام یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های هفتگی صدا و سیما است که به صورت زنده هر هفته از شبکه یک پخش می‌شود و سعی می‌کند به ورزش‌های گوناگون بپردازد. در این برنامه قسمت‌های گوناگونی مانند گفتگو با میهمانان، گزارش و پخش بازی‌های انجام شده وجود دارد.

دسته‌بندی محصولات و خدمات ورزش و مردم

پخش زنده

شهرهای محل فعالیت ورزش و مردم

ورزش و مردم خدمات خود را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین قرعه ‌کشی ‌ها، مسابقه‌ ها و جوایز ورزش و مردم

ورزش و مردم در مناسبت‌های مختلف قرعه کشی ها و مسابقه هایی برگزار می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت گردونه و عضویت در خبرنامه ورزش و مردم و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی گردونه از این دسته قرعه کشی ها و مسابقه ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی ورزش و مردم

تلفن: 27861000 - 021